şibumi(x)
sibumix@hotmail.com
87
08/07/2011

 

                                          ARTIK  HAZIRIM                                           Bugünden itibaren    geri sayım başladı.Sevenlerimin! alışması için paylaşıyorum.Gidiyorum.Geride kalan herkese iyi,çok mutlu,huzurluve başarı dolu bir hayat!diliyorum.Ben inançlarım için yaşadım ve hiç vazgeçmedim.Sizler hep benimle olacaksınız,buna inanmıyorum,bunu biliyorum.Beni çok net duyacak,hissedeceksiniz..15 eylül dönüşümde,ilk adımı göreceksiniz.Dönüşte kısa bir süre sizlere ve kurucusu olduğum küt’e misafir olacağım. Bu benim için de çok zor gibi,gibi diyorum çünkü çok istediğim bir hayata,hayat vermeye,hayatı almaya gidiyorum.Yani kimse benim için hayatını!kaybetti diyemiyecek,ölümü kazandı demeliler.Bu ölümsüzlüğün yegane sırrıdır.Bunun için gidiyorum.Biraz buruk bir sevinç benimkisi.Herkesi,hepinizi seviyorum.Göremediklerime,göremiyeceklerime selam olsun.En azından İzmir’de bir çoğunuzla görüşeceğiz.Adresleri,telefon numaralarını sitemize ve facebook’a(her gittiğim yerden haber,görseller ve yaptıklarım dahil)vereceğim.Benim için dua edin,her türlü manevi desteğinizi bekliyorum.ÇokZorluklarla karşılaşacağımı biliyorum,başaracağımıda,bunun için dualarınıza talibim.Küt’ün ve elemanlarının sorumluluğu,sevgisi hep benim üzerimde olacak.Onların hepsine,hiçbir kişiyi ve olayı ayırmaksızın,bana verdikleriniz,bana öğrettikleriniz,banabıraktıklarınız için çok teşekkür ediyorum.Beni takip etmek isteyen herkese son söz:İngiltere-Trabzon-Amerika-İzmir-Nokta.    Hepinizin önünde eğiliyorum,saygıyla.

 1298 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

     26/07/2011 17:43

AA'sız KÜT olur mu? Olur, ama aynı tadı olur mu? Bu soruya bir tek ben değil bu yazıyı okuyan, okumayan herkes aynı cevabı verecektir.Tabii ki OLMAZ. Ama insanoğlunun bir hayatı ve o hayata sığdırmak istediği idealleri vardır. Umarım bu kararınız da ,diğer bütün yaptıklarınız gibi, birçoğumuz için yol gösterici olur. İstediğiniz hayata en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle. Sizi mutlu görmek bizi daha da mutlu edecektir. Ayrıca kendi adıma belirtmek isterim ki; Trabzon'da geçirdiğim senelerin en güzeli, en dolusuydu. Ve son olarak "bana verdikleriniz, bana öğrettikleriniz, bana bıraktıklarınız için çok teşekkür ediyorum." :)
Pelin Seven

     10/07/2011 20:13

bu yazıyı 2.kez okumaya cesaret ettim.cesaret ettim dedim çünkü ağır geldi ve geliyoda... ama dediğin gibi sen hiç bizden GİTMEYECEKSİN can... ve hiç bir zaman adın KÜT'te bir misafir olarak yer almayacak... bunun dışında söze dökebileceğim tek şey;umarım istediğin hayatı alırsın(bunu başaracağını ben de biliyorum.inanıyorum,istiyorum ve inanıyorum çünkü sen de bunu yapıyosun...) dualarımdasın...
Dilara KÖSE

AAca davran...     09/07/2011 00:00

çok istediğin bir hayata hayat vericem derken arkandaki hayatı,hayatları öldüreceksin... bizleri yarıyolda bırakmak hiç AAca değil. Ki sanada dediğim gibi GİT-ME-YE-CEK-SİN !!
Deniz BİLGİN

Yazarın diğer yazıları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret80352
Hava Durumu
Saat
Takvim