Pelin Seven
KÜT'TE ZAMAN
12/03/2011
Bir tek cümleyle başlar herşey. 
 
Why not?
 
İlk Zamanlar...
 
Heyecan vardır ama yeni bir şeye başlamanın heyecanı. Nasıl yapacağını, ne yapacağını, ne yapman gerektiğini tam olarak bilmemenin heyecanı.Tedirginlik. Tanımaya, anlamaya çalışmak. Beklentileri kavramaya ve daha sonrasında bunu sorumluluk haline getirmeye çalışmak. Diğerlerini tanımaya çalışmak ve kendini tanıtmaya çalışmak. 
 
Sonraki Zamanlar...
 
Heyecan vardır ama yeni bişeyleri başarabiliyor olmanın heyecanı. Nasıl yapılacağını öğrenmenin, yapılabiliyor olmasını görmenin heyecanı. 
Diğerleri diye bir kavram kalmayışının başlayışı. Yavaş yavaş tek kişi olmaya başlamak ve her bir yapılandan sanki sen yapmışcasına heyecanlanmaya başlamak vardır. 
 
Sonra KÜT'te zaman durur...
 
Heyecan vardır ama artık bu bireysel olmaktan çıkar. Bir olunur. Heyecan da tek olur sevinçte, üzüntü de. Artık ne diğerleri vardır ne de bireysellik. KÜT'te zaman durur. Bir tek amaç vardır, bir tek yol. Bir bütün olmak nedir anlarsın.
 
Hani tek bir cümleyle başlar dedim ya her şey...
 
Bireyselliğinden kurtulduğun zaman anlarsın ki her şey sadece 3 harfle başlamıştır. Her şey sadece 3 harf olmuştur. KÜT olmuştur ve sonrasında sesler bir olur 1,2,3,4 K Ü T ...


1409 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

KÜT     13/03/2011 12:29

WHY NOT YAZDIKLARIN,YAPTIKLARIN GİBİ..
Ahmet Akyol

Yazarın diğer yazıları

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret80351
Hava Durumu
Saat
Takvim